Právě si prohlížíte Diablo IV otevře své brány již tento víkend
Foto: wired.com // DIABLO IV

Diablo IV otevře své brány již tento víkend

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Herní fanoušci po celém světě netrpělivě očekávají nejnovější díl série Diablo od Blizzard Entertainment. Během nadcházejících dvou víkendů se tak otevřou první brány pekelné.

Diablo IV early access a open beta

Již tento víkend se hráči, kteří si předobjednali Diablo IV, mohou těšit na předčasný přístup k této hře. Toto je jedinečná příležitost pro ty, kteří touží ochutnat atmosféru hry dříve, než bude oficiálně vydána. Následně, od 24. do 26. března, bude probíhat druhá fáze open bety, do které se mohou zapojit všichni zájemci.

Během open bety budou hráči moci prozkoumat první oblast hry, Fractured Peaks, a rozplétat nitky dějové linie v prologu a prvním aktu. Blizzard oznámil, že účastníci budou mít plnou svobodu pohybu v drsném horském prostředí, kde se budou muset postavit hordám nepřátel a vyšvihnout se až na maximální úroveň 25.

Tento víkend lze vybírat ze tří postav: Barbara, Sorcerera a Druida. Každá postava bude mít jedinečné schopnosti a vlastnosti, což umožní hráčům přistupovat k hře různými způsoby. Hráči se budou moci volně pohybovat v otevřeném světě, kde budou mít možnost objevovat různé lokace, plnit vedlejší úkoly, porážet World bosse a bojovat proti hordám nepřátel.

Fanoušci série se mohou těšit na návrat ke kořenům, protože vývojáři slibují, že atmosféra čtvrtého dílu se bude podobat temné dvojce.

Baví vás série Diablo? Zúčastníte se otevřené bety? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář