Právě si prohlížíte Diablo IV: Season of the Construct se představuje
Foto: blizzard.com // Diablo IV (Season of the Construct)

Diablo IV: Season of the Construct se představuje

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Blizzard Entertainment oznámil nový obsah pro Diablo IV, „Sezonu Konstruktů“, která přináší nový příběhový quest, dungeony, nového společníka a unikátní odměny.

Do Diabla IV přichází Season of the Construct

V nové sezoně Diablo IV, nazvané Season of the Construct, se hráči mohou těšit na celou řadu novinek a aktualizací. Sezóna, která začíná již 23. ledna, přináší nový příběhový quest zaměřený na démona Malphase a starobylé zařízení zvané The Loom. Příběh se točí kolem Malphase, který zneužil Loom k vytvoření zla plných strojů.

Hráči získají nového mechanizovaného společníka zvaného Seneschal, který pomůže v boji a může být přizpůsoben pomocí nových mechanik Governing a Tuning Stones. Tyto kameny poskytují různé schopnosti a vylepšení pro vašeho Seneschala, čímž rozšiřují možnosti hry. Seneschal nabízí různé bojové a podpůrné dovednosti, jako jsou například bleskové útoky, ochranné bariéry a léčebné schopnosti.

Sezóna představuje také nový typ dungeonů zvaný Vaults, které jsou plné nebezpečnějších a složitějších pastí. Kvalita odměn v těchto dungeonech závisí na tom, jak dobře se hráčům podaří udržet bonus zvaný Zoltun’s Warding. Kromě toho přichází nový formát dungeonů nazvaný Gauntlets, který nabídne hráčům možnost soutěžit v žebříčcích, buď samostatně nebo v týmu. Samozřejmostí jsou také nové odměny a Battle Pass.

Sezona Konstruktů přinese také vylepšení kvality života, včetně extra batohu, WASD ovládání pohybu a stále aktivní události Helltides, které nabízejí vyšší šanci na získání silných předmětů. Nezapomeňte se také podívat na oznamovací trailer k sezóně níže.

Jak se těšíte na novou sezónu? Baví vás Diablo IV? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Tvoja sestra

    MalFas a jeho zlí lego transformeri… Dostaneš trapneho compniona, daju ti pokazeny novy tip dungeonov a za pol roka sa ti ospravedlnia… Čau, idem hrať niečo iné

Napsat komentář