Právě si prohlížíte Diablo IV v červnu kralovalo žebříčkům prodejů
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Diablo IV v červnu kralovalo žebříčkům prodejů

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Diablo IV, akční RPG ze světa Sanctuary, na které mnoho hráčů netrpělivě čekalo, podle posledních dat suverénně ovládlo červnové prodeje.

Diablo IV kraluje prodejům v Česku

Podle zveřejněných dat českého herního obchodu Xzone se v červnu žebříček her úplně podřídil dlouho očekávanému titulu Diablo IV od Blizzardu. Toto temné RPG, stylově uvedené na trh hned šestého června, suverénně ovládlo žebříčky po celý měsíc. I když nový díl známé série Final Fantasy XVI vstoupil na scénu, nedokázal vykázat Diablo IV z trůnu.

Bronzovou medaili v tomto měsíčním klání si odnesl God of War: Ragnarök, exkluzivní titul PlayStationu z minulého roku. Čtvrté místo získala nedávno vydaná hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, která i po svém květnovém debutu drží pevnou pozici v konkurenci. V herním světě tedy nezáleží pouze na nových vydáních, ale také na slevových akcích, které mohou zvýšit popularitu již existujících titulů.

Hrajete Diablo IV? Jaký je váš názor na hru? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni, kde naleznete další zajímavý obsah.

TZ

Napsat komentář