Právě si prohlížíte Dlouhé fronty a vyhazování hráčů ze serverů – problémy beta testů Diabla IV
Foto: diablo4.blizzard.com // DIABLO IV

Dlouhé fronty a vyhazování hráčů ze serverů – problémy beta testů Diabla IV

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Majitelé předobjednávek mají od včerejšího večera přístup k beta obsahu Diabla IV. Hráči však čekají dlouhé fronty a jsou často vyhazováni.

Problémy se servery Diabla IV

Beta verze Diabla 4 již běží a jak se dalo očekávat, setkává se s problémy. Hráči, kteří se snaží získat přístup do bety, se potýkají s největším a nejvíce zřetelným problémem – dlouhými frontami. Navíc majitelé předobjednávek často stěžují na to, že když se po nějaké době dostanou do hry, jsou vyhozeni ze serverů.

Tato situace vyvolala frustraci u mnoha hráčů, kteří se snaží získat přístup ke hře. Mnozí se na sociálních médiích stěžují na nemožnost se připojit k serverům, což způsobuje, že nemohou hrát hru a poskytnout zpětnou vazbu vývojářům. Blizzard se snaží situaci řešit a aktivně pracuje na opravě problémů se servery. Na Twitteru Blizzard oznámil, že pracuje na vylepšení infrastruktury serverů, aby se co nejvíce snížila přetížení.

I my jsme majiteli předobjednávky Diabla IV a naše zkušenosti z bety nejsou právě příjemné. I když se nám po hodinovém čekání podařilo včera večer dostat do hry, po půl hodině hraní zamrzl obraz a hra nás následně vykopla s chybovou hláškou. Museli jsme tedy vyčkat na brzké ráno, abychom se do hry dostali bez větších potíží. Totéž doporučujeme i dalším hráčům. Zbývá nám jen doufat, že se problémy vyřeší do příštího týdne, kdy bude beta verze dostupná pro všechny.

Jaké jsou vaše zkušenosti s Diablo IV? Hrajete v Early Access? Podělte se s námi o své zkušenosti do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář