Právě si prohlížíte Dnes může být odhalen nový Assassin’s Creed
Foto: player.one // Assassin’s Creed Origin

Dnes může být odhalen nový Assassin’s Creed

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Ubisoft dnes ve večerních hodinách oslaví sérii Assassin’s Creed. Podle všech spekulací bychom se tak mohli dneska dočkat dalšího pokračování populární série.

Představí dnes Ubisoft nový díl Assassin’s Creed?

Dnes v 18:00 našeho času uspořádá videoherní gigant Ubisoft živý přenos věnovaný sérii Assassin’s Creed. Kromě oslavení patnáctiletého výročí od vydání prvního dílu bychom se mohli dočkat také krátkého oznámení nového dílu.

Nejnovější Valhalla, která vyšla v roce 2020, by se podle oficiálního oznámení měla také dočkat dalších novinek. Ubisoft ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru ani na oficiálních stránkách neprozrazuje nic konkrétního.

„Assassin’s Creed slaví 15 let! Nalaďte se a oslavte 15: výročí speciálním pohledem na budoucnost, odhlédnutím se za franšízou a ukázkou toho, co letos přijde.“

Spekulace hovoří také o tom, že některé starší díly mohou dostat aktualizaci pro nové generace konzolí. Fanoušci série by se mohli dočkat také odhalení projektu Rift/Infinity. Živý přenos můžete sledovat na jejich oficiálním kanálu na YouTube nebo Twitch. Více dnes večer.

Co si o tom myslíte vy? Který díl série vás bavil nejvíce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář