Právě si prohlížíte Dnes vychází Call of Duty: Warzone 2.0 + na co se těšit v Season 01
Foto: callfoduty.com // WARZONE

Dnes vychází Call of Duty: Warzone 2.0 + na co se těšit v Season 01

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Dnes vychází bezplatná verze Call of Duty: Warzone 2.0 lákající na Season 01. Na co se můžeme těšit?

Call of Duty: Warzone 2.0 vychází

Více než dva týdny od oficiálním vydání Modern Warfare II nás vývojáři lákají na verzi 2.0 free-to-play titulu Warzone. Populární battle royale vychází již dnes a s ním přichází také první sezóna.

V nové éře „warzounů“ nás čekají nové mapy, kampaně, custoum loadouts, DMZ, nová vozidla a mechaniky, zbraně a zbrusu nový Battle Pass. Warzone 2.0 se nevyhne ani grafickým opravám, vylepšené AI v některých misích a optimalizaci. Fanoušci se mohou dočkat také 3rd person režimu.

Nejvíce očekávaným se jistě stává režim DMZ, ve kterém mohou týmy v otevřeném světě plnit mise, hledat cennosti a soupeřit s dalšími hráči či AI. Hráči se také mohou těšit na novou velkou mapu Al Mazrah.

Call of Duty: Warzone 2.0 vychází dnes 16. listopadu v 19:00 našeho času na platformě Steam, Battle.net a konzolích PlayStation 4/5 a Xbox One a Series X/S. Hru si můžete předinstalovat již před oficiálním spuštěním.

Těšíte se? Jaké jsou vaše zkušenosti s herní sérií? Napište nám do komentářů. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni. Na oficiální Launch Trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář