Právě si prohlížíte Dnes vychází Diablo IV, někteří hráči již přesto dosáhli maximální úrovně
Foto: diablo4.blizzard.com // DIABLO IV

Dnes vychází Diablo IV, někteří hráči již přesto dosáhli maximální úrovně

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po více než jedenáctileté odmlce od posledního dílu série Diablo se nyní oficiálně objevuje Diablo IV. Ačkoli hra vychází dnes, některým hráčům se již podařilo dosáhnout maximálního levelu.

Vychází Diablo IV

Jedna z nejvíce očekávaných videoher tohoto roku, Diablo IV, konečně spatřila světlo světa – a to po víc jak jedenácti letech od vydání svého předchůdce, Diablo III. Fanoušci, kteří si hru pořídili v rámci předprodeje před oficiálním vydáním stanoveným na 6. června, měli tu výsadu otevřít pekelné brány již o čtyři dny dříve.

Od minulého pátku, kdy se brány pekla oficiálně otevřely, několik hráčů již dosáhlo maximální úrovně v hře. A aby toho nebylo málo, Blizzard Entertainment přichystal výzvu pro ty nejrychlejší, kteří dokážou na nejtěžším Hardcore režimu dosáhnout maximálního levelu.

Ohledně samotného zahájení hry, i toto se setkalo s komplikacemi, zejména na konzolách od společnosti PlayStation. O tomto problému jsme vás nedávno informovali ZDE.

Diablo IV je dostupné na PC prostřednictvím platformy Battle.net a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zakoupili jste si hru před oficiálním datem vydání? Máte rádi sérii Diablo? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni, kde naleznete další obsah.

Napsat komentář