Právě si prohlížíte Dnes vychází Mortal Kombat 1
Foto: mortalkombat.com // Mortal Kombat

Dnes vychází Mortal Kombat 1

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Populárna bojová séria sa dočká očakávaného pokračovania už na konci tohto týždňa. Tešíte sa na ďalší fight?

Klasická sekačka sa vracia

Fanúšikovia sa už niekoľko mesiacov s napätím tešia na nový diel ich obľúbenej herné série. Môj dobrý kamarát mi dokonca pred nedávnom povedal, že odmieta hrať akékoľvek nové tituly, pretože netrpezlivo očakáva príchod Mortal Kombat 1. Je to hra, ktorá si za uplynulé roky získala srdcia nespočetných fanúšikov a stala sa ikonou herného sveta.

Všetci sa môžu radovať, pretože hra je oficiálne dostupná už dnes, 14. 9. 2023, a to pre aktuálnu generáciu konzol, vrátane PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a samozrejme aj pre počítač. Hra bola dnes spustená len pre tých, ktorí si predobjednali prémiovú alebo zberateľskú edíciu. Pre majiteľov štandardnej verzie bude hra k dispozícii 19. 9. 2023

Pre tých, ktorí sú ešte na vážkach a premýšľajú nad tým, či si Mortal Kombat 1 zakúpiť, sme pripravili špeciálny Launch trailer. V ňom môžete nahliadnuť na pútavé bojové kombinácie, brutálne finálne ťahy a tiež obdivovať grafický engine, ktorý tejto hre dodáva život. Určite vám pomôže urobiť konečné rozhodnutie.

Plánujete si zahrať Mortal Kombat 1 už v deň vydania? Nezabudnite nám dať vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Discord Superpařmeni.

 

Napsat komentář