Právě si prohlížíte Dnes vychází Starfield. Někteří hráči hlásí vážné problémy se zvukem
Zdroj: bethesda.net // Starfield

Dnes vychází Starfield. Někteří hráči hlásí vážné problémy se zvukem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Hráči hry Starfield na platformách PC a Xbox Series X si stěžují na vážné problémy se zvukem, které způsobují zpoždění a zamrznutí hry.

Starfield problémy

Starfield, nová hra od Bethesda, čelí vážným problémům se zvukem, které postihují hráče na PC i Xbox Series X. Hlášení o těchto problémech se objevila během pětidenního období předčasného přístupu k hře. Bethesda již dříve uvedla, že hra vyžaduje SSD disk pro optimální výkon.

Někteří hráči na Redditu tvrdí, že i přes instalaci na rychlém M.2 SSD disku mají problémy se zvukem a zamrznutím hry. Majitelé konzole Xbox Series X také hlásí problémy se zvukem, které ovlivňují i zabudovanou funkci party chatu na konzoli. Problém lze dočasně vyřešit restartováním konzole. Celkově se ale zdá, že problémy se zvukem jsou omezeny na malou část hráčské základny.

Kromě zvukových problémů hráči vyjadřují nespokojenost také s optimalizací hry či různými bugy. Na YouTube už dokonce najdeme videa, která Starfield srovnávají s pozdější verzí Cyberpunk 2077, zejména v reakcích NPC, fyziky a podobně. Jedno z videí přikládáme pro ukázku níže.

I přes některé problémy, kterým hra v současné době čelí, si ve světě odnáší vysoká hodnocení. Na platformě Metacritic dosahuje verze pro PC hodnocení 88 %. Na Steamu má hra  v době psaní článku hodnocení kolem 86 %.

Hrajete Starfield? Na kolik chyb jste narazili? Máte rádi hry od Bethesdy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář