Právě si prohlížíte Do Call of Duty: Warzone 2.0 přichází Ranked Play
Foto: callofduty.com // Warzone 2.0

Do Call of Duty: Warzone 2.0 přichází Ranked Play

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Hráči Call of Duty: Warzone 2.0 se mohou již brzy těšit novým výzvám, jelikož do hry přichází očekávané „rankedy“.

Hodnocené hry ve Warzone 2.0

Pokud toužíte stát se nejlepším hráčem Warzonů, je nyní vaše šance. Ranked Play v Warzone 2.0 přináší novou cestu, jak se můžete dostat na vrchol. Vývojáři z Activisionu oznámili na svých oficiálních stránkách novinky týkající se hodnocených her, které přichází do populárního battle royale Call of Duty: Warzone 2.0.

Hráči získají přístup do hodnocených her, pokud dosáhnou levelu 45 ve hře. Avšak vývojáři upozorňují, že v aktuální třetí sezóně bude Ranked Play pouze v režimu BETA, takže nebudou mít hráči přístup ke všem výzvám. Hráči budou získávat SR na základě svého výkonu v hře. Tento nový systém umožní hráčům předvést své dovednosti a postavit se proti nejlepším hráčům z celého světa.

Hodnocený režim je rozdělen do sedmi standardních dovednostních divizí a jedné speciální. Všichni hráči začínají na úrovni Bronze a svými úspěchy se mohou dostat na úroveň Iridescent, která je nejvyšší ve standardních divizích. Nejvyšší divizí se pak stává TOP 250.

call of duty warzone 2.0 ranked play hodnocená hra
Zdroj: callofduty.com

Nový Ranked Play ve Warzone 2.0 nabízí hráčům také řadu odměn. Ti, kteří dosáhnou vyšších ranků, získají například speciální odznaky, zbraně nebo emblémy. Tento nový systém hodnocení umožňuje hráčům dokázat své schopnosti v Call of Duty: Warzone 2.0 a postavit se proti hráčům z celého světa.

Tvůrci včera zveřejnili také krátký trailer, který láká právě na tento nový režim. Ranked Play přichází do Warzone 2.0 již 10. května.

Co říkáte na nový Ranked Play v CoD: Warzone 2.0? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Kompletní informace o novém režimu naleznete pod přiloženým odkazem ZDE.

 

Napsat komentář