Právě si prohlížíte Do Dead by Daylight dorazil velký update
Foto: deadbydaylight.com // DBD

Do Dead by Daylight dorazil velký update

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Posledná veľká aktualizácia do hororovky Dead by Daylight priniesla veľa zmien. Jednou z nich je aj úprava populárnych, ale aj menej používaných perkov na strane survikov a killerov.

Dead by Daylight aktualizace

Jedným z najviac znepokojujúcich úprav je perk, ktorý sa volá Spine Chill. Tento perk poskytol okrem iného taktiež aj upozornenie na killera, ktorý sa pozeral vašim smerom zo vzdialenosti 36 metrov a menej. Daný perk fungoval aj vtedy, keď bol killer za stenou. V súčasnej úprave bol zmenený a veľa ľudí túto zmenu kritizuje.

Dôvodom je, že perk sa po úprave aktivuje len vtedy, ak má killer na vás priamy pohľad. To znamená, že perk sa neaktivuje aj kebyže sa killer pozerá vašim smerom 10 metrov od vás, ale je za stenou.

Zmena priamo zasiahne ľudí, ktorí používali perk niekoľko rokov, ale čo je ešte horšie, priamo znemožní hranie tejto hry pre nepočujúcich, ktorí ho používali, ako informáciu, že sa killer blíži. Teraz nepočujúci nemajú okrem vizuálneho odhalenia žiadnu šancu zistiť, že sa k ním blíži hrozba.

Predpokladám, že developeri dostali už niekoľko sťažností a dúfam, že budú pracovať na efektívnej alternatíve, ako by mohli nepočujúcim pomôcť k efektívnemu hraniu svojej obľúbenej hry. Mohlo by sa jednať napríklad o farebnú schému nebezpečenstva od zelenej po červenú, ktorá by prezentovala intenzitu terror rádiusu (čím je terror rádius silnejší, tým je killer bližšie k vám).

Hráte hru Dead by Daylight?

Napsat komentář