Právě si prohlížíte Do Dead by Daylight přichází Nicolas Cage
Zdroj: pcgamesn.com // Nicolas Cage / Dead by Daylight

Do Dead by Daylight přichází Nicolas Cage

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Dead by Daylight je multiplayerová hororová survival hra, která neustále rozšiřuje svůj herní obsah o nové hratelné postavy. A tentokrát se hráči dočkají opravdu speciálního přídavku.

Nicolas Cage v DbD

Od svého vydání v roce 2016 zažil Dead by Daylight velký rozruch a jeho hráčská komunita si stále roste. Vývojáři z Behaviour Interactive pravidelně přidávají do hry nové postavy, za které hráči mohou hrát. Ať už se jedná o zabijáky nebo přeživší. A tentokrát si připravili malé překvapení, které fanoušky této hry jistě potěší.

Nicolas Cage

Nebylo by překvapením, že v dnešní době se v videohrách objevují známé tváře z Hollywoodu. Můžeme si vzpomenout například na Cyberpunk 2077, kde se objevil Keanu Reeves, nebo na připravované Ark: Survival Evolved 2, kde se ukázal Vin Diesel v traileru.

Avšak Dead by Daylight přichází s trochu odlišným přístupem. Do této hry se totiž údajně chystá významný herec a komik Nicolas Cage, a podle spekulací by mohl být hráči dostupnou postavou. Existuje také domněnka, že s příchodem herce přijde do hry nový herní mód, ve kterém Cage bude hrát klíčovou roli. Podrobnosti však zůstávají zatím utajeny a studio slibuje více informací až 5. června. Těšíme se na to, s jakým obsahem přijdou vývojáři a zda toto nové přídavky přilákají další hráče do hry.

Další ikonické postavy

Vývojáři Dead by Daylight dosud přidávali do hry ikonické postavy z klasických slasher hororů a také postavy z populárních videoherních hororových sérií. Tyto postavy byly dostupné prostřednictvím placených DLC balíčků. Hráči se tak mohli vtělit do role zabijáka a hrát za postavy jako Leatherface, Freddy Krueger, Pyramid Head, Nemesis a mnoho dalších. Na straně přeživších mají hráči možnost si zahrát za postavy jako Ashley J. Williams, Leon S. Kennedy, Ada Wong nebo Jill Valentine.

Co říkáte na příchod Nicolase Cage do Dead by Daylight? Jaký je váš názor na hru? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář