Právě si prohlížíte Do Dead by Daylight přichází velký update Forged in Fog
Foto: deadbydaylight.com // Dead by Daylight

Do Dead by Daylight přichází velký update Forged in Fog

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Každé 3 mesiace do hry prichádza nová veľká aktualizácia, ktorá prinesie minimálne nového killera, survika alebo mapu respektíve kombináciu všetkého. Forged in Fog chapter nás zavedie späť do stredoveku. 

Dead by Daylight Forged in Fog predstaví možno najlepšieho killera hry

Prostredníctvom nového traileru, ktorý si môžete pozrieť na konci článku, bol predstavený nový survik menom Vittorio Toscano a killer The Knight, ktorému sa bude venovať tento článok.

The Knight je bojovník z doby stredoveku, ktorý bude loviť svoju korisť starým štýlom a to pomocou svojho meča. Taktiež si môže privolať pomocníka. V podstate to znamená, že budú na mape dvaja killeri. Pomocník je abilita rytiera a dokáže poškodzovať generátory, ničniť palety a dokonca naháňať survikov. Je to pravdepodobne najlepšia pomocná abilita v hre. Developeri vzali The Twins a vylepšili ich z čoho prišiel nový killer.

Jeho perky sú tiež veľmi zaujímavé. Prvým perkom je Hex: face the darkness. Zranenie survika spôsobí to, že sa totem ( tá sranda s lebkami, ktorá je rozmiestnená po mape) zmení na hexu a všetci survíci mimo dosahu (alebo terror rádiusu) killera zakričia, čim odhalia svoju pozíciu na 2 sekundy. Druhý perk bude pravdepodobne trochu viac používaný. Volá sa Nowhere to hide a jeho sila je v tom, že po kopnutí do generátoru všetci survíci v okolí 24 metrov budú odhalení na 5 sekúnd.

Claudette hráči budú nepríjemne prekvapení. Posledný perk bude určite veľmi populárni u ľudí, ktorí používajú spirit fury. Volá sa Hubris. Keď killera survik trepne paletou po hlave tak bude mať na sebe exposed status efekt 20 sekúnd. To znamená, že padne na jednu ranu aj keď nie je zranený.

Samotný killer vyzerá vynikajúco a v kombinácií s jeho abilitou bude určite veľmi populárny. Ak by ste si chceli pozrieť videá odporúčam napríklad D3AD Plays na a jeho posledné video v ktorom hrá za tohto killera a dokonale ukazuje jeho novú abilitu.

Hráte Dead by Daylight? Tešíte sa na novú aktualizáciu? Nezabudnite sa pripojiť na náš oficiálny discord server Superpařmeni.

Napsat komentář