Právě si prohlížíte Do Fallout 4 dorazí oficiální next-gen update
Foto: fallout.bethesda.net // FALLOUT 4

Do Fallout 4 dorazí oficiální next-gen update

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Během končícího 25. výročí studio Bethesda oznámilo, že Fallout 4 se dočká next-gen updatu. Co dalšího se uvádí na oficiálních stránkách?

Fallout 4 next-gen update

Vývojáři v rámci oslav 25. výročí série oznámili, že do Fallout 4 dorazí oficiální aktualizace pro nové generace konzolí. Bethesda uvádí, že bezplatný next-gen update bude dostupný na konzole Xbox Seriex X/S a PlayStation 5 již v příštím roce. Aktualizace dorazí také na PC.

Next-gen upgrade bude zahrnovat také režim výkonu pro vysoké snímkové frekvence, bonusový obsah Creation Club, opravu různých chyb a další režimy pro hraní ve 4K. Další informace dosud nebyly zveřejněny.

Novinky ve Fallout 76

Halloween přichází a s ním i nový obsah do Fallout 76. Hráči se tak mohou připravit na novou řadu výzev, kosmetických doplňků a položek zdarma. První odměna v rámci 25. výročí je již nyní dostupná v Atomic shopu. Časově omezená akce končí 8. listopadu.

Bavil vás či stále baví Fallout 4? Podělte se s námi o svoje zážitky do komentářů. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář