Právě si prohlížíte Do Forza Horizon 5 dorazí rally závody
Foto: forza.net // Forza Horizon 5

Do Forza Horizon 5 dorazí rally závody

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Forza Horizon 5 je nejhranější a nejpopulárnější arkádová závodní hra na světě, do níž za pár týdnů přijde nové rozšíření. Co nového nás čeká?

Do Forza Horizon 5 dorazí rally závody

Forza Horizon, je velmi populární závodní série, která silně předčila svým obsahem i velmi známou sérii Need for Speed od společnosti Electonic Arts. Vývojáři z Playground Games se oproti EA o svou hru starají i dlouho po vydání. Přidávají do ní další obsah, který rozšiřuje vozový park nebo přidává úplně nové oblasti. A po rozšíření s autíčky Hot Wheels, se do hry dostanou i rally závody.

Buďte králem rally

Nové rozšíření s názvem: „Rally Adventures“ nás zavede na do oblasti Sierra Nueva, která nabízí kilometry extrémních cest, nepředvídatelných cest a asfaltových skokánků. Oblast má nabízet rozmanité biomy, které budou testovat odolnost hráčských vozidel. Hráči se mohou těšit na novou kampaň plnou různorodých závodů. Vývojáři slibují autentický zážitek ze závodů rally, kdy budou hráči mít po svém boku zkušeného spolujezdce, který je bude provázet závodním terénem.

Jaké by to bylo rozšíření, kdyby nebyla přidána žádná nová vozidla? Rally Adventures má pro hráče připraveno 10 nových off-road vozidel a řadu nových dílů pro vylepšení stávajících vozů. Mezi nová vozidla patří například elektrický Ford F-150 Lightning Platinum, klasický Volkswagen Baja Beetle Class 5/1600 a nebo legendární #4 Ford Focus RS.

Do titulu se také s příchodem rozšíření navrátí jedna z legendární rádiových stanic. Na žádost hráčů vývojáři vrátí stanici Epitaph Radio, která převážně hrála punkovou hudbu. Rozšíření vyjde 23. března tohoto roku a cena je stanovena na 19,99$ tedy 499Kč.

Těšíte se na rally závody ve Forze Horizon 5? Máte rádi tuto sérii? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš komunitní server Superpařmeni.

Napsat komentář