Právě si prohlížíte Do Total War: Warhammer 3 míří další obsah
Foto: store.steampowered.com // TOTAL WAR: WARHAMMER III

Do Total War: Warhammer 3 míří další obsah

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Total War: Warhammer 3 je poslední vydaná strategie od studia Creative Assembly, která již brzy obdrží nový obsah. Co si pro nás vývojáři přichystali?

Total War: Warhammer 3 – nový obsah

Série strategických her Total War nás zavedla na zajímavá historická i fantasy bojiště. Vznikla díky britskému studiu Creative Assembly, nyní součásti japonského giganta SEGA. Hráči se v průběhu času mohli ponořit do válek a bitev feudálního Japonska, Svaté římské říše, Troje a dalších historických období. Kromě toho, tito vývojáři představili i oblíbený fantasy svět Warhammer, který se dočkal tří dílů.

Poslední díly na konci minulého roku sjednotil všechny díly do jednoho společného, včetně jejich dodatečného obsahu. Ale jak se zdá, tak s prací ještě nekončí a 13. dubna nám naservírují další obsah do této masivní strategie.

Chaos Dwarfs

Po všech hráčských spekulacích a přáních studio Creative Assembly přidají do hry dlouho očekávanou herní frakci Chaos Dwarfs a to v placeném rozšíření s názvem: Forge of the Chaos Dwarfs. Rozšíření přinese více než 26 nových jednotek pro tuto frakci, novou questovou linii a nové lordy, díky kterým budou hráči moci dále rozvíjet své impérium. Zároveň nové rozšíření přinese update 3.0, který by měl herní zážitek posunout na lepší úroveň.

Zároveň toto rozšíření vyvolalo i dost nepříjemné pozdvižení. Plná cena tohoto DLC je stanovena na 25 EUR (599 CZK), což dělá skoro 1/3 ceny původní hry. I přesto, že jsou hry z franšízy Warhammer momentálně zlevněny, cena stanovená vydavatelem stále představuje vysokou přirážku. Je možné, že se vysoká cena vyskytuje pouze u předobjednávek a po vydání hry se sníží. Nicméně také existuje možnost, že SEGA zvýšila svou cenovou politiku. To se uvidí až po prvních hráčských ohlasech. Ale zatím má DLC od beta testerů celkem pozitivní ohlasy.

Co říkáte na rozšíření do Total War: Warhammer 3? Máte rádi sérii Total War? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní server Superpařmeni.

Napsat komentář