Právě si prohlížíte Dobré zprávy pro fanoušky Spider-Mana
https://www.gameinformer.com/2023/05/03/a-standalone-version-of-marvels-spider-man-remastered-will-hit-ps5-this-month

Dobré zprávy pro fanoušky Spider-Mana

Tento rok si Sony pre nás pripravilo pravdepodobne rok zameraný práve na značku Spider-Man. Dočkáme sa pokračovania a príjemného prekvapenia ohľadom PS5 verzie jednotky.

Spider-Man – konečne samostatná hra

Verzia pre Spider-Mana na PlayStation 5 bola dosud dostupná len prostredníctvom špeciálnej edície k hre Miles Morales. Samostatne bola remaster verzia dostupná len pre počítače. Teraz sa to ma konečne zmeniť. V blízkej budúcnosti bude Spider-Man dostupný pre PlayStation 5 aj ako samostatný diel. Hráči, ktorí vlastnia edíciu na PlayStation 4 si budú môcť aktualizovať hru na PS5 za poplatok 10 €. Ľudia, ktorí majú hru z predplatného však túto možnosť nemajú. Hru musíte reálne vlastniť aby ste si mohli uplatniť daný 10 eurový upgrade.

Samozrejme tu bude aj možnosť si zakúpiť hru úplne nanovo za približne 50€ čo je 1173 CZK. Pomerne vysoká cena zas za taký starší diel, ale všimli sme si, že Sony nemá problém nastavovať ceny tak vysoko. Dôvodom je komunita, ktorá tie hry s radosťou kúpy aj pri takej vysokej cene.

Tento rok má prísť na trh aj pokračovanie. Sony ubezpečuje fanúšikov, že hra bude ešte tento rok. Môžeme teda technicky čaakť akoby dve nové hry zo sveta Spider-Mana aj keď Remaster už bol dostupný nejakú dobu predtým.

Plánujete si zahrať Spider-Mana Remastared? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář