Právě si prohlížíte Naše dojmy z bety Street Fighter 6
Foto: streetfighter.com // Street Fighter 6

Naše dojmy z bety Street Fighter 6

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Tento víkend vývojáři Street Fighter 6 spustili open betu na všech dostupných platformách. Co nám beta ukázala?

Naše dojmy z Bety Street Fighter 6?

Zažili jsme před více než týdnem oznámenou open betu hry Street Fighter 6. Od 19. do 21. května, Capcom nabídl fanouškům možnost vyzkoušet tuto hru na všech dostupných platformách, s podporou cross-play. Co nám tato beta přinesla? Níže naše dojmy a postřehy.

V srdci bety: Battle Hub

Hlavní podívanou této bety byl multiplayerový mód zvaný Battle Hub. Zde hráči mohli prozkoumat svými vytvořenými postavami unikátní hub, kde se mohli setkávat s ostatními hráči. Bylo zde roztroušeno mnoho herních automatů, kde si hráči mohli posedět a vyčkávat na své protivníky. Kromě toho zde byly i speciální automaty, nabízející staré hry od Capcomu. Během bety bylo k dispozici trio multiplayerových módů: tradiční 1v1 zápas, ranked a speciální výzvové zápasy. V rámci bety bylo také možné organizovat mini turnaje, ve kterých se mohlo střetnout až 34 hráčů.

Přestože byly všechny tyto módy omezené na osm postav, zvolení charakteru před zápasem přidává hráčům nové strategie. Když hráč čekal u herního automatu na soupeře, mohl si vybranou postavu vyzkoušet. Beta také představila jednoduché výzvy, jejichž splnění odměňovalo herní měnou, kterou hráči mohli využít na nákup oblečení pro své postavy v místním obchodě.

A co se týče hratelných postav? Ty byly překvapivě dobře propracované, každá s unikátním bojovým stylem. Díky tomu si v betě každý hráč našel postavu, která mu nejvíce vyhovovala. Hratelnost je velmi intuitivní, po několika zápasech se zdá, že každý aspekt hry má svůj význam a účel.

Podle mého názoru byla beta Street Fighter 6 úspěšná a s napětím očekávám datum vydání za méně než dva týdny (2. června) na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Hráli jste betu Street Fighter 6? Jaká postava vám nejvíce sedla? Napište na nás to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář