Právě si prohlížíte Dostane nový Horizon příběhové DLC?
Foto: guerrilla-games.com // Forbiden West

Dostane nový Horizon příběhové DLC?

Na základe posledných udalostí odohrávajúcich sa v štúdiu Guerrilla games môžeme predpokladať, že Horizon Forbidden West dostane príbehovú expanziu. Oficiálne ešte nebolo nič potvrdené, ale vyskytujú sa odôvodnené špekulácie o tom, že DLC na nový Horizon je vo vývoji.

Příběhové DLC pro Horizon

Jedna z Aloyiných herečiek Peggy Vrijens, ktorá sa venuje pohybovým scénam v hre ako súboj s nepriateľmi, je späť v štúdiu. Taktiež prostredníctvom sociálnej siete Instagram potvrdila, že sa venuje pohybovým scénam pre nový herný projekt. Herečka taktiež prezradila, že sa stretla s Louisom Van Beekom, ktorý daboval jednu z postáv hry.

Veľa ľudí taktiež špekuluje o novom DLC na základe veľmi zvláštnych, ale hlavne nevyužitých miest na mape hry. Jedným z príkladov je veľká vodná plocha južne od Lapolisu. Môže sa jednať len o náhodné prázdne miesto, ktoré chceli pôvodne developeri využiť pre hlavnú hru alebo o pripravované miesto pre DLC mapu.

Moja osobná predpoveď je, že nové DLC by mohlo prísť alebo byť minimálne oficiálne oznámene na konci tohto roku pretože prvý diel dostal rozšírenie v ten istý rok v akom bola hra vydaná. Samozrejme všetky špekulácie môžu byť vyvrátené napríklad oficiálnym oznámením, že herečka Peggy Vrijens celý čas pracovala na VR hre Horizon: Call of the Mountain v ktorom Aloy síce nie je hlavnou hrdinkou, ale developeri sľúbili, že sa v hre objaví.

Na základe súčasného vývoja hry, do ktorej boli pridané trofeje na new game plus ale usudzujem, že príbehové DLC je stále reálna možnosť. Developeri postupujú presne rovnako, ako pri prvom diely. Najprv vyšla hra, o niekoľko mesiacov neskôr pridali trofeje venované už spomenutému new game plus a na konci roku vyšlo príbehové rozšírenie.

Privítali by ste novú expanziu do Horizon Forbidden West?

Napsat komentář