Právě si prohlížíte Druhá sezóna pro Warzone 2.0 se odkládá. Dostane však očekávaný režim
Foto: callofduty.com // WARZONE 2

Druhá sezóna pro Warzone 2.0 se odkládá. Dostane však očekávaný režim

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Call of Duty: Warzone 2.0, které vyšlo již v listopadu minulého roku, se připravuje na druhou sezónu. Ta však byla odložena o dva týdny. Jaké jsou důvody a na co se fanoušci mohou těšit?

Druhá sezóna pro Warzone 2.0

Vývojáři z Activisionu ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru uvedli, že Season 2 pro Warzone 2.0 se odkládá o dva týdny. Začátek druhé sezóny je nyní naplánován na 15. února 2023.

Za zpožděním podle tvůrců stojí nový obsah a celá řada nových funkcí, která překope základní hru. Chystaný update tak přinese režim Resurgence (nová varianta battle royale) či zrychlené sledování minimapy. Activision připravuje také další změny na základně poznatků komunity.

Samozřejmostí budou také nové mapy, zbraně, kosmetické předměty, módy a „mnoho dalšího„. V druhé sezóně se také vrátí hodnocený režim, který dorazí i pro Modern Warfare II. S chystanou aktualizací přijdou na řadu také opravy chyb a optimalizace. Více informací o Season 2 nám vývojáři představí již brzy.

 

Hrajete Warzone 2.0? Baví vás hry ze série Call of Duty? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni. Na oficiální Launch Trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář