Právě si prohlížíte Dying Light 2 pravděpodobně dostane New Game Plus a další režimy
Image: dl2.dyinglightgame.com

Dying Light 2 pravděpodobně dostane New Game Plus a další režimy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Po více než měsíci od uvedení Dying Light 2 by se základní hra mohla rozšířit o režim New Game Plus. Co na to říká Techland?

Dying Light 2 a nové režimy

Zombie parkour akce, na kterou jsme dělali před měsícem recenzi, již s námi nějaký ten pátek koexistuje. Poté, co polské studio Techland oznámilo, že hru bude udržovat po dobu pěti let při životě, se vynořily další spekulace o nových režimech.

NG+ by ve finále znamená, že hráči mohou restartovat herní kampaň a zachovat si tak všechny dovednosti, inventář a výzbroj z minulé hry. New Game Plus nemusí být spojen se zvýšení základní obtížnosti.

Vývojáři z polského Techland před nedávnem na svém oficiálním účtu oznámili, že pracují na velkém patchi pro Dying Light 2, který opraví mnoho technických chyb, opraví některé animace, uživatelské prostředí a mnoho dalšího. Nadcházející patch by měl přijít jak pro PC, tak i pro konzole. Více informací prozatím nemáme.

Na Twitteru vývojáři v reakci na tento příspěvku reagovali tím, že nad režimem NG+ vážně přemýšlejí. V příspěvku stojí:

„O možnosti NG+ vážně uvažujeme, ale zatím je příliš brzy na to, abychom něco slibovali.“

 

Do Dying Light 2 jste si mohli stáhnout bezplatné DLC Authority Pack a Ronin Pack. Na jaké platformě hrajete? Jaký máte názor na druhý díl Dying Light?

Napsat komentář