Právě si prohlížíte Dying Light jako desková hra?
Foto: dl2.dyinglightgame.com //

Dying Light jako desková hra?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Desková hra inspirovaná zombie survival videohrou Dying Light byla poprvé představena 15. 2. v krátkém YouTube videu. Co vše víme?

Dying Light – Hráči deskových her se můžou těšit

Vývojářské studio deskových her Glass Cannon Unplugged oznámilo, že pracují na adaptaci deskové hry zombie survival akce, videoherní franšízy od Techland. Hráči deskových her se tedy můžou připravit na deskoherní zážitek ve světě zombie apokalypsy. Bohužel zatím nevíme, v jaké podobě přijde hra na naše stoly, ani v jakém stylu se bude hrát.

Deskovka ponese název Dying Light: The Board Game a je schválena samotným Techlandem. Je pravděpodobné, že hra se objeví jako crowdfundigová kampaň na Kickstarteru, ale na to si budeme must ještě počkat.

Můžeme se ale pokusit odvodit gameplay deskové hry z obou her Dying Light, které obsahují kooperativní multiplayer až pro čtyři lidi a ti mohou jako spojenci přežívat, prozkoumávat a bojovat ve zničeném městě.

Studio Glass Cannon Unplugged, které bylo založeno v roce 2020, nám dalo zatím jen jediné vyjádření k připravované deskové hře a to uvádí na svých webových stránkách:

Dying Light a Dying Light 2 Stay Human jsou fenomenálně úspěšné akční hororové videohry vytvořené úžasnými lidmi z Techlandu. Nyní tato narativně bohatá, parkourová franšíza přichází na vaše stoly v podobě epické deskové hry!

Glass Cannon Unplugged také potvrdil, že se na hře pracuje prostřednictvím dvoudílného oznamovacího traileru ve stylu zombie filmu.

Můžeme tedy jen čekat na další oznámení a doufat, že si deskovou hru zahrajeme co nejdříve. Těšíte se? Naši recenzi na hru si můžete přečíst ZDE.

Napsat komentář