Právě si prohlížíte Dying Light zdarma na Epic Games
Foto: dyinglightgame.com

Dying Light zdarma na Epic Games

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Epic je povestný tým, že čas od času rozdáva svojim hráčom hry zdarma. Tento krát ale dostanú kompletnú edíciu s plným obsahom.

Stovky hodín zábavy zadarmo

Pre zombie fanúšikov je Dying Light veľmi známa hra. Stále je tu však prevažne veľa nových hráčov, ktorí ešte nemali možnosť si hru skúsiť. Epic im ponúka rovno Enhanced edíciu, ktorá ponúka kompletný obsah základnej hry a všetkých dodatočne vydaných expanzií. Hráči budú vďáka tomu využiť plný potenciál hry. Edícia je už pomerne staršia. Vyšla v roku 2015, ale stále vyzerá veľmi kvalitne.

Uvidíme, či si Steam komunita stiahne Epic Games na základe tento ponuky. Niektorí hráči používajú aj Steam aj Epic a niektorí sú stále verní svojmu Steamu.

V súčasnosti si hráči aj na konzolách dokážu kúpiť hru v zľave pokojne aj pod 10€. Hra už je pomerne staršia takže fakt, že je zadarmo ušetrí len pár eur. K tejto hre sa pridá do ponuky ešte menší titul s názvom Shapez.

Hrali ste Dying Light jednotku? Využijete šancu si hru stiahnuť? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář