Právě si prohlížíte EA se rozděluje na dva tábory
Foto: ea.com // Electronic Arts

EA se rozděluje na dva tábory

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

V poslednom rozhodnutí spoločnosti sa EA rozdeľuje na dve časti. Pôvodné EA Games sa rozdeľuje na EA Sports a EA Entertainment.

EA – dve divízie, jeden spoločný cieľ

Rozdelenie Electronic Arts na nasledujúce dve časti má údajne priniesť jasnejšiu predstavu o finančných ziskoch hier. Už teraz je jasné, že športové hry budú finančne úspešnejšie. Dôvod je jednoduchý a nim je vysoký záujem fanúšikov a tento žáner.

Na druhej strane je tu motivácia o zvýšenie kvality série Battlefield oproti fiasku pri vydaní posledného dielu Battlefield 2042. Electronic Arts bude určite viac opatrná pri vydávaní svojich nových hier a pravdepodobne budú mať za cieľ do určitej miery vyrovnať zisky oboch divízií.

Samotný šéf Electronic Arts Andrew Wilson hovorí o posilnení celkovej značky jeho spoločnosti. Budujeme budúcnosť interaktívnej zábavy na základe legendárnych značiek a inovatívnych nových skúseností, čo predstavuje obrovské príležitosti pre rast.

Môžeme sa pravdepodobne tešiť na kvalitnejšie hry od tohto štúdia. Takže nakoniec hráč skončí ako víťaz, čo je tá najlepšia správa.

Aký je váš názor na toto rozdelenie? Čo si myslíte o súčasnej situácii? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář