Právě si prohlížíte Elden Ring trhá rekordy
Image: bandainamcoent.eu // Zdroj: www.gamesindustry.biz

Elden Ring trhá rekordy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Soulovka Elden Ring k nám dorazila koncem minulého týdne a hned si připsala několik rekordů. O jaké rekordy se jedná?

Elden Ring ve světě trhá rekordy

Zprávy o nejrychleji prodávanou soulovkou se ozývají ze všech koutů světa. Britský žebříček monitorující fyzické prodeje po celém Spojeném království dokonce ukázal, že Elden Ring se vyšplhal nad Horizon Forbidden West.

Velmi vysoká čísla jsou také na platformě Steam, kde Elden Ring v jednu chvíli hrálo více než 800 000 hráčů a představoval tak 4 z 5 nejprodávanějších her. Vývojáři z japonského FromSoftware tak mohou jásat, jelikož jejich nejnovějších soulovka se také stala nejrychleji prodávanou.

elden ring statistika
Snímek obrazovky steamcharts.com

SteamSpy mimo jiné uvádí, že se prodalo přes 10 milionů kopií. Údaje o digitálním prodeji by měli dorazit v následujících dnech, můžeme však očekávat, že popularita nové soulovky bude také extrémně vydatná.

Elden Ring si ze světa odnáší velmi vysoké hodnocení a velmi málo recenzentů hodnotilo pod 7/10. Nejnovější hra od FromSoftware tak hravě předčila své předchůdce. Nejpopulárnější díl „souls série“ Dark Souls 3 z roku 2016 byl překonán o 26 %.

Hra vyšla v pátek 25. února na konzole PS4 a PS5, Xbox One, Series X/S a PC. Přikládáme odkaz na oficiální stránky produktu ZDE. Už jste si hru zakoupili? A jaké jsou vaše zážitky ze souls akce? Pochlubte se do komentářů.

Napsat komentář