Právě si prohlížíte Electronic Arts oznamuje hru Black Panther
Foto: ea.com // Black Panther

Electronic Arts oznamuje hru Black Panther

Black Panther patří k jedním z nejstarších postav světa Marvelu a tak není divu, že tento wakandský válečník dostane svou vlastní herní adaptaci.

EA oznámilo Black Panther hru

Marvel v poslední době intenzivněji obnovuje spolupráci s herními studii, která pro něj vytváří herní adaptace jejich slavných hrdinů. Fanoušci tak měli možnost zahrát si za legendární Avengers, Strážce Galaxie nebo oblíbeného Spider-mana. Marvel však má ve svých plánech mnohem více. Kromě slavného mutanta Wolverina je v plánu také hra s dalším dobře známým hrdinou, Black Pantherem. Za tento projekt stojí společnost Electronic Arts.

Jaké informace byly zveřejněny?

Oficiální tisková zpráva uvádí, že na hře bude pracovat nově založené studio Cliffhanger Games. Toto studio, které sídlí v americkém Seattlu, vede veteránský vývojář Kevin Stephens. Tento kdysi řídil studio Monolith Productions a byl součástí týmů, které stály u zrodu her jako Middle-earth: Shadow of Mordor, God of War, Halo Infinite, Call of Duty a dalších. Díky tomu má studio výborné předpoklady k tomu, aby vytvořilo skvělou hru.

A jaký žánr bude hra Black Panther? Podle zprávy by mělo jít o akční příběhovou adventuru s otevřeným světem. Hra se bude odehrávat ve Wakandě, ale konkrétní dobový rámec zůstává zatím neznámý. Vývojáři slibují fanouškům, že hra bude autentickým a definitivním zážitkem z prostředí tohoto hrdiny. Navíc by měli hráči mít možnost prozkoumat Wakandu jako nikdy předtím. Zda se jim tento záměr podaří uskutečnit, ukážou až první hratelné ukázky, neboť hra je zatím v ranné fázi vývoje. Přesto však existují dobré předpoklady pro její úspěch.

Co říkáte na oznámení hry Black Panther? Těšíte se? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář