Právě si prohlížíte Epic Games rozdává The Evil Within 2 zdarma
Foto: bethesda.net // The Evil Within 2

Epic Games rozdává The Evil Within 2 zdarma

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Halloween prináša možnosť si pripomenúť niekoľko skvelých hororových hier. Jednou z nich je určite The Evil Within 2.

The Evil Withing 2 zdarma na Epic

Oproti prvému dielu sa dvojka skôr zameriava na skúmanie okolitého sveta a zbieranie zdrojov. Hororová atmosféra tam samozrejme ostala a pribudlo niekoľko nových mechaník. Napríklad hru si môžete zahrať na takzvanej Classic obťažnosti, ktorá vám neumožňuje si vylepšovať svoju postavu a ani zbrane a celú hru máte obmedzenú na 7 uložení.

Trúfate si na takú výzvu? Ak áno, stačí si z Epic Games stiahnúť The Evil Within 2. Hra dokáže otestovať vaše schopnosti prežitia a improvizácie vo video hrách. Určite odporúčame tuto hry na Halloween atmosféru. Hra je z roku 2017, ale jej grafika je stále fantastická. Náhodou ak nikto z vás nehral prvý diel, nie je to veľký problém pretože druhý diel veľmi nenadväzuje na jednotku.

Z hororového žánru by sme ešte určite odporučili Resident Evil 2 Remake, Outlast alebo Alan Wake, ktorého druhé pokračovanie vychádza už dnes.

Plánujete skúsiť The Evil Within alebo dáte šancu inej hororovej hre? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář