Právě si prohlížíte Evil Dead se za týden prodalo přes 500 000 kopií + souhrn recenzí
Foto: evildeadthegame.com // DELUXE EDITION

Evil Dead se za týden prodalo přes 500 000 kopií + souhrn recenzí

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Survival hororu Evil Dead The Game se za pouhý týden od vydání hry prodalo přes půl milionu kopií. Vývojáři ze Saber Interactive tak mohou slavit.

Evil Dead prodeje

Herní vývojáři ze Saber Interactive mohou slavit, když jejich týden stará hra Evil Dead The Game prodala více než 500 000 kopií napříč platformami. Skupina Embracer Group pozitivní čísla prodejů uvedla také ve své celoroční zprávě.

Vývojáři díky úspěchu hry slibují v nadcházejících měsících rozsáhlá DLC a další obsah.

Recenze ze světa i domoviny

Asymetrický survival horor pro více hráčů ve světě sklidil převážně pozitivní recenze. Herní magazín IGN udělil hře známku 8/10. Další herní zpravodaj GamesRadar hodnotí hru známkou 4/5. Z Metacriticu si celkově hra odnáší uživatelské skóre 7.8 pro verzi PlayStation 5.

I z Česka přicházejí velmi pozitivní recenze. Portál iDnes hodnotí Evil Dead 70 %. Doupě.cz zas hodnotí hru o něco lépe známkou 8/10. Recenzentům z domova i zahraničí se líbí převážně zábavný gameplay, atmosféra, audiovizuál a crossplay.

Evil Dead vyšel 13. května pro PC a konzole Xbox One, Series X/S a PlayStation 4/5. Hru lze také hrát na konzolích Nintendo Switch.

Co si o tomto survival hororu pro více hráčů myslíte? Hraje někdo z vás? Podělte se s námi do komentářů. Na Launch Trailer ke hře se můžete podívat níže.

 

Napsat komentář