Právě si prohlížíte Facebook představil nový The Walking Dead
Foto: gamevise.com // Meta Skybound

Facebook představil nový The Walking Dead

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Společnost Meta (Facebook) oznámila před pár dny oznámila nový díl velké franšízy The Walking Dead tentokráte s názvem Last Mile. Hra se bude snažit dostat i občasné hráče.

The Walking Dead na Facebooku 

Facebookové hry byli hitem před léty a postupně se přesunuli především k obrazovkám mobilních telefonů, což chce Facebook s novým projektem  zvrátit a  bere si k tomu silného spojence.

Technologický gigant se totiž spojil se společností Skybound, které vlastní značku The Walking Dead a vývojáři v Genvid. Společnosti spolu oznámili nový projekt The Walking Dead: Last Mile.

Hlavním cílem nové zombie survival hry bude přežít v nehostinném prostředí světa, který je zamořen „chodci“. Zároveň se bude příběh měnit podle rozhodnutí hráčů.

Samotná hra bude běžet na Facebooku, a to jak na PC, tak i na mobilech,  hráči si vyberou vlastní postavu, se kterou se mohou každý den účastnit několika miniher nebo kooperačních streamů podobných Twitch Plays Pokémon.

The Walking Dead: Last Mile se stále nachází v beta testování. Po celém týdnu pak vývojáři uspořádají stream, kde se odhalí důsledky hráčských akcí a posune se i děj příběhu.  Po prvním měsíci se hra spustí naplno, v plánu jsou celkem tři měsíce kampaně, k zakončení tak dojde v listopadu.

Co si o tom myslíte vy?

Napsat komentář