Právě si prohlížíte Fallout 76 oslavuje 5 let. Vyplatí se hrát tento díl dneska?
Foto: bethesde.net // Fallout 76

Fallout 76 oslavuje 5 let. Vyplatí se hrát tento díl dneska?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Fallout 76 je s nami už 5 rokov. Za tu dobu sme zažili prudký jej pád, ale aj povstanie z popola. Oplatí sa hru hrať aj dnes?

Je čas oslavovať Fallout 76

Môžeme po 5tich rokoch povedať, že Fallout 76 je úspešná hra? Určite nie je tak úspešná, ako Bethesda predpokladala na začiatku, ale postupne sa z nej vyvinul celkom zaujímavý diel tejto série. Trvalo to ale dlhu dobu prehovoriť fanúšikov aby hre dali ďalšiu šancu. Developeri sa tešia fanúšikom, ktorí hru stále hrajú a pozývajú ich na oslavu 5teho výročia tejto hry.

Pripravili pre nás aj niekoľko eventov. Od dnešného dňa až do 21. listopadu budú môcť hráči v rámci hernej udalosti Birthday Challenge Event plniť denné a týždenné výzvy a zbierať špeciálne tematické odmeny, ako sú párty klobúčiky, výzdoba pre C.A.M.P., tortu a ďalšie.


Možno dobrý dôvod si hru opäť zapnúť po dlhej dobe a osláviť jej stále trvajúcu podporu. Hra bola niekoľko krát v zľave alebo dokonca zadarmo na všetkých platformách takže ste si ju mohli pridať do knižnice. Teraz je možno aj tá ideálna doba si hru skúsiť zahrať alebo sa k nej vrátiť.

Páči sa nám, že developeri sa stále hre venujú a nenechali ju na pospas osudu. Dúfame, že v budúcnosti prídu ďalšie hry z tejto série.

Hrali ste Fallout 76 tento rok? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář