Právě si prohlížíte Snaží se Fallout 76 stále zaujmout?
Foto: fallout.bethesda.net // FALLOUT 76

Snaží se Fallout 76 stále zaujmout?

Za mňa mimoriadne prekvapenie. Developeri z Fallout 76 pravdepodobne chcú priniesť comeback ako ich kolegovia pri No Man’s Sky. Všetci traja hráči, ktorí pri hre ešte ostali sa môžu tešiť na na novú expedíciu, ktoré príde budúci mesiac. Bude sa jednať o údajne nebezpečnú oblasť s názvom Appalachia: The Pitt. 

Fallout 76 svět a budoucnost

Mapa bude pozostávať z toho, čo ostalo z mesta Pittsburgh, ktoré má byť plné krvilačných nepriateľov a pravdepodobne aj nových druhov mutantov. Údajne tieto expedície sú založené na náhodne opakujúcich sa misiách. Bude sa jednať pravdepodobne o podobný koncept akým bol nájazd na Vault 79 na konci Wastelanders len možno v trochu novom prevedení.

Hlavný dizajnér Steve Massey vysvetľuje:

„Vyvinuli sme nový systém Quest Module, ktorý nám umožňuje ľahko náhodne usporiadať a premenovať ciele questov, aby sa hranie každej misie cítilo skutočne jedinečne a hladko zapadlo do zastrešujúceho príbehu misie.“

No ja len dúfam, že tých misií tam bude aj viac a nebudú sa opakovať napríklad len 2 alebo 3 misie dookola. Týmto DLC chcú pravdepodobne prilákať hráčom Fallout 3. Dôvodom je vrátenie mapy The Pitt, ktorá bola naposledy použitá v roku 2009 pri už spomínanej hre.

Neviem, či nová expedícia pomôže hre, ale dúfam, že niektorí hráči dajú tomu ďalšiu šancu. V súčasnosti je samotná hra v zľave v digitálnej edíciu na PS store do 23.8. takže ak by mal niekto záujem hru skúsiť aj z dôvodu novej expanzie tak je asi vhodná príležitosť si hru zaobstarať.

Fallout 76 pravdepodobne získa určitú hernú komunitu ľudí, ktorí sa budú snažiť vrátiť k hre. Neospravedlňuje to ale veľmi zlý stav hry na začiatku vydania. Samozrejme verím, že developeri sa z toho poučili a nová hra o týchto developerov bude v lepšom stave aby si hráči dokázali užiť hru už od prvého dňa.

Myslíte, že nová expanzia pomôže mierne zvýšiť predaje hry?

Napsat komentář