Právě si prohlížíte Far Cry 3 oslavuje 10. výročí
Foto: ubisoft.com // FAR CRY 3

Far Cry 3 oslavuje 10. výročí

Dnes, 29. listopadu roku 2022, to je přesně 10 let od vydání třetího dílu veleúspěšné videoherní série Far Cry od vývojářů a vydavatelů z francouzské společnosti Ubisoft.

Desáté narozeniny Far Cry 3

K vydání této úspěšné hry došlo přesně 29. listopadu 2012 na platformy PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Sama společnost nyní k tomuto prvnímu kulatému výročí zveřejnila video, v němž vybraní členi studia a fanoušci vzpomínají na Far Cry 3.

Třetí díl byl důležitý záchytný bod, který velmi ovlivnil podobu následujících dílů i celkově her s otevřeným světem. Pokud se zamyslíme nad důvodem, proč se hra stala tak populární, rozhodně nás většinu napadne oblíbený herní záporák Vaas. Na zcela základní hru bylo rovněž o půl rok později vydáno rozšíření s podtitulem Blood Origin. Pokud byste si k jejímu výročí hru chtěli zahrát, tak máš tu možnost. Díky momentálně probíhající akci Black Friday, o které jsme vás nedávno informovali, si hru můžete koupit za pouhé 3€.

Jak vzpomínáte na Far Cry 3 vy? Který díl série máte nejraději? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Autor: Matouš Paska

Napsat komentář