Právě si prohlížíte Film Uncharted na motivy herní série brzy v kinech
Zdroj: thenerdstash.com

Film Uncharted na motivy herní série brzy v kinech

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Již za několik dní dorazí do kin dlouho očekávaná filmová adaptace videoherní série Uncharted. Těšíte se?

Uncharted v kinech

Napočítali bychom na prstech jedné ruky filmy, které vycházejí z herní předlohy, a dočkaly se kladného přijetí herní komunity. Po dlouhém odkladu je Uncharted nadějným kandidátem na nejlepší film, jehož předlohou se stala populární videoherní série.

Filmové Uncharted bude stejně jako videoherní série o Nathanu Drakeovi, profesionálním hledači pokladů. Děj se však bude odehrávat několik let před událostmi první hry Uncharted: Drake’s Fortune. Můžeme se tedy těšit na mladého Nathana Drakea a film nám představí začátek jeho dobrodružné kariéry.

Společně se svým kolegou Sullym se Nathan vydá hledat dávno ztracenou a údajně prokletou sošku ze Zlatého města v El Doradu. Jak to ale už v takovýchto případech bývá, bude muset hlavní hrdina nejen překonat nástrahy cesty, ale poradit si i s ostatními lovci pokladů.

Obsazení filmu rozhodně nezklame. Nathana Drakea má ztvárnit hollywoodská hvězda Tom Holland (Spider-man), ostříleného lovce pokladů Sullyho Mark Wahlberg (Ted). Režie se ujal zkušený Ruben Fleischer (Venom, Zombieland).

V České republice se Uncharted objeví v originálním znění s titulky. Zatím ale nevíme, jestli se dočkáme i dabingu.

Uncharted Superpařmeni
Zdroj: pushsquare.com

 

Můžeme jen doufat, že film vycházející z jedné z nejlepších herních sérií, se nestane propadákem a nebude následovat své vrstevníky. Uncharted se začne promítat 10. února 2022.

Stane se Uncharted nejlepším videoherním filmem všech dob?

Napsat komentář