Právě si prohlížíte Final Fantasy a Marvel’s Guardians of the Galaxy příchází do Xbox Game Pass
Image: pixabay.com // XBOX

Final Fantasy a Marvel’s Guardians of the Galaxy příchází do Xbox Game Pass

Xbox včera oznámil nové hry pro měsíc březen, které si budou moci předplatitelé Game Pass zahrát. Seznam je opravdu bohatý.

Xbox Game Pass pro březen

Předplatitelé Xbox Game Pass dostanou v březnu nášup několika skvělých her. Kromě indie her si mohou hráči stáhnout také Marvel’s Guardians of the Galaxy, Lightning Returns: Final Fantasy XIII nebo třeba Lawn Mowing simulator.

V rámci Xbox Game Pass jsme si mohli včera zahrát Microsoft Flight Simulator prostřednictvím cloudového hraní a indie adventuru Far: Changing Tides. Mezi další hry, které vyjdou postupně v březnu patří také adventura Kentucky Route Zero nebo bojovka Young Souls.

Určitě není tajemstvím, že největším tahákem na měsíc březen je Marvel’s Guardians of the Galaxy. Již 10. března si tak předplatitele mohou obout tryskové boty Star-Lorda. Fanoušci Final Fantasy si také přijdou na své díky Lightning Returns: Final Fantasy XIII.

Musíme také zmínit, že v březnu službu Game Pass opustí Nier: Autoamata, Torchlight II, Phogs! a The Suerge 2. Jste předplatiteli Game Pass?? A na jakou hru se těšíte v březnu?

V neposlední řadě bychom se mohli dočkat předplatitelské služby také na platformě Steam. Včera jsem ve svém článku uvedli, že Gabe Newell a další významné osobnosti uvažují o implementaci Game Pass na svoji platformu.

Napsat komentář