Právě si prohlížíte Final Fantasy XVI dostane PC verzi
Foto: na.finalfantasyxvi.com // FINAL FANTASY XVI

Final Fantasy XVI dostane PC verzi

Hra vyšla 22. 6. 2023 na platformu PlayStation 5. Pomaly sa ale začína pracovať aj na PC verzií, ktorá pravdepodobne prinesie aj nový obsah v podobe grafických vylepšení.

Final Fantasy XVI – nové expanzie a nová platforma

Okrem toho, že sa hra objaví na viacerých platformách, je potvrdené, že budú vydane minimálne dve platené príbehové expanzie. Tieto rozšírenia by mali byť dostupné v období, keď sa hra oficiálne uvedie na PC. Sony si na túto hru vyhradilo polročnú exkluzivitu, čo znamená, že prvá možnosť, kedy sa s ňou stretneme na iných platformách, bude najskôr na začiatku budúceho roka. To by mohlo znamenať, že fanúšikovia, ktorí hru majú na iných platformách, by mali byť na pozore.


Okrem týchto noviniek sa PS5 verzia hry dočkala aj bezplatnej aktualizácie, ktorá priniesla prevažne kozmetické úpravy. Táto aktualizácia je určená na vylepšenie vizuálneho zážitku a pridanie nového nádychu do hry. Video s podrobnosťami o tejto najnovšej aktualizácii je k dispozícii ve videu nižšie a môže byť pre fanúšikov veľmi informatívne.

Hrali ste Final Fantasy XVI na PlayStation 5 alebo čakáte na PC verziu? Nezabudnite nám dať vedieť aj na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář