Právě si prohlížíte Forspoken demo dělí lidi na dva tábory
Foto: playstation.com // FORSPOKEN

Forspoken demo dělí lidi na dva tábory

Developeri hry Forspoken sa rozhodli, že ponúknu zadarmo demo verziu svojej hry na vyskúšanie. Fanúšikovia pripravovanej hry demo rozdelilo na dva tábory.

Forspoken Demo

Demo si môžete zadarmo stiahnuť na PS5 už približne druhý deň. Na jeho začiatku samozrejme dostanete tutoriál s ovládaním a menšími radami na zvládnutie hrania hry.

Niektorí ľudia už využili svoji príležitosť ho skúsiť a boli veľmi nadšení. Hovoria dokonca o najlepšom deme vôbec. Tvrdia, že sa im neskutočne páči hra a určite si ju na základe zahrania dema objednajú. Reddit samotnej hry je momentálne zaplnený radami hráčov okolo súbojov a pohybu takže sa hra stále ešte skúma z pohľadu efektívneho hrania. Je fajn vidieť, že sa hráči reálne zaujímajú o fungovanie hry ešte pred jej oficiálnym vydaním.

Na druhej strane máme komunitu ľudí, ktorým demo prinieslo presne opačný pocit. Sú veľmi radi, že si ho zahrali pred kúpou hry a nemuseli prísť o svoje peniaze, alebo aspoň o stratu času pri vrátení hry. Nepáčil sa im súbojový a pohybový štýl hlavnej postavy respektíve svet, v ktorom sa hra odohráva. Samozrejme odporúčajú všetkým, ktorí demo nehrali, aby si ho stiahli a objektívne zhodnotili hrania a kúpu hry na základe svojho názoru. Demo je zadarmo takže prečo si to neskúsiť zahrať podľa seba?

Aký je váš názor na Forspoken? Skúšali ste si zahrať demo? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář