Právě si prohlížíte Forspoken otevírá herní rok 2023 + nový cinematic trailer
Foto: rockpapershotgun.com // FORSPOKEN

Forspoken otevírá herní rok 2023 + nový cinematic trailer

Už sme niekoľko dní v novom roku a developeri sa nám pripomínajú s novými videami. Snažia sa naznačiť, že sviatky skončili a treba si pripomenúť trochu herný svet.

Forspoken v novém cinematic traileru

Jedná z prvých veľkých hier, ktoré prídu tento rok na trh je Forspoken. Vychádza 24. 1. 2023 len tri dni pred vydaním remake verzie hry Dead Space. Je bohužiaľ veľa ľudí, ktorí si finančne nemôžu dovoliť zahrať obeh ry v deň vydania. Preto sa väčšina z nim musí rozhodnúť, či skúsia úplne novú hru alebo sa vrátia nostalgicky a spomenú si na klasickú hernú sériu v novom prevedení?

Square Enix na svojom kanály dnes zverejnili krátky trailer, ktorým chcem pravdepodobne prilákať hráčov aby si hru kúpili. Je to len stále otázka dema, ktoré nemalo bohvie ako pozitívne názory hráčov. Uvidíme, či nový trailer dokáže trochu zmierniť prevažne negatívny názor na hru vďaka skúseností hráčov z dema. Samozrejme o 15 dní budeme hru môcť hrať v plnej podobe a uvidíme, či reálne bude stať za tie peniaze alebo ju prekoná Dead Space klasika?

Bude to veľmi zaujímavý súboj o fanúšikov a my to budeme poctivo sledovať. Tešíte sa na Forspoken? Plánujete si pred objednať Forspoken alebo Dead Space Remake? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom discord serveri Superpařmeni.

Napsat komentář