Právě si prohlížíte Game Pass od Sony již v červnu (aktualizace)
Foto: unsplash.com // Bloomberg

Game Pass od Sony již v červnu (aktualizace)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na začátku března jsme již psali o tom, že Sony plánuje vlastní Game Pass. A teď na konci přinášíme novinku, která napovídá, že by se mohl světu představit již tento týden.

Game Pass od Sony za humny?

Zprávu přináší zdroj Bloombergu, který již dříve přišel s informací, že by se služba měla nabízet ve třech různých úrovních:

  • Essential – s cenou 10 $ za měsíc má být shodné se stávajícím předplatným PS Plus,
  • Extra – za cenu 13 $ za měsíc navíc nabídne knihovnu 300 her z PS Now i ke stažení,
  • Premium – nejvyšší stupeň s cenovkou 16 $ za měsíc umožní streamování her i z PS1, PS2, PS3 a PSP a exkluzivní dema her.

Bohužel podle dalších dostupných informací Sony neplánuje do těchto služeb přinášet nejnovější hry v den vydání. To je také z jedním z největších taháků konkurenčního Game Passu od Microsoftu. Můžeme tak jen doufat, že ony exkluzivní dema budou například první levely her týdny před oficiálním vydáním.

Necháme se překvapit, jak se Sony postaví k již zakoupeným a běžícím předplatným. Určitě by řada hráčů uvítala, aby se jejich běžící PS Plus převedlo na nejvyšší předplatné.

Máte PS Plus nakoupeno ve slevě na roky dopředu nebo dáváte přednost měsíčnímu placení?

Aktualizace 29. 3. 2022

Uběhl pouhý jeden den a máme tu odpověď Sony na Playstation Plus předplatné, o kterém jsme psali výše. Sony dnes oficiálně představilo pro majitele Playstationu veškeré detaily týkající se předplateného. Sony spustí službu v červnu letošního roku a na výběr bude z více než 700 her.

Na výběr bude opravdu ze tří balíčků, kde cena začíná od 8,99 EUR (Essential) přes 13,99 EUR (Plus Extra) po 16,99 EUR (Plus Premium). Na oficiálním blogu se dále uvádí, že jakmile bude služba spuštěna, PlayStation Now přejde na novou nabídku Playstation Plus a již nebude k dispozici jako samostatná služba.

Pri uvedení plánuje Sony zahrnout tituly jako Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 či Returnal.

Oficiální vyjádření naleznete na blogu ZDE.

Napsat komentář