Právě si prohlížíte Game Pass od Sony už je možná za rohem
Image: pixabay.com // Playstation

Game Pass od Sony už je možná za rohem

Podle všech dostupných informací bychom se mohli v blízké budoucnosti dočkat vlastního Game Passu od Sony.

Playstation obdrží vlastní game pass?

Nějakou dobu už se spekuluje o tom, že Sony na PlayStation chystá obdobu Game Passu od Microsoftu. Pracovní název je Spartakus a představení na sebe už prý nenechá dlouho čekat.

Sony má aktuálně ve své nabídce dvě předplatitelské služby. První z nich je PS Plus, které každý měsíc nabízí možnost si přidat několik her do knihovny, cloudové úložiště uložených pozic z her a možnost hrát hry v multiplayeru. Dále má službu PS Now, která zase umožňuje streamovaně hrát stovky titulů z předchozích generací konzolí nebo si je stáhnout přímo do konzole.

Po internetu kolují poslední dobou vlastní zkušenosti hráčů, kteří si například prodloužili PS Plus a PS Now se jim aktivoval navíc bez jakékoliv další platby. Nebo jinému uživateli, který si platil obě služby, se sloučily předplatná v jedno.

Sony by mohlo vše objasnit a představit na některé z chystaných showcase. Příští se plánuje na konec března. S uvedením by se tak konečně PS Now dostalo i k nám. Dosud tato služba nebyla v České republice spuštěna a mnozí hráči na ni netrpělivě čekají.

Máte sami nějaké předplatné nebo si kupujete hry jednotlivě, ať už v digitální podobě nebo v krabicových verzích? A využijete Game Pass od Sony?

Napsat komentář