Právě si prohlížíte Games With Gold na únor odhalen + novinky v Xbox Game Pass
Foto: unsplash.com

Games With Gold na únor odhalen + novinky v Xbox Game Pass

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Xbox Wire zveřejnil nadcházející únorové hry v rámci Games With Gold a novinky týkající se předplatného Xbox Game Pass.

Xbox Games With Gold únor 2023 + Game Pass

Microsoft prostřednictvím Xbox Wire hlásí, že Games with Gold pro měsíc únor 2023 nabízí hry For the King a Guts ‚N Goals. Tyto hry budou dostupné pro všechny uživatele s Xbox Live Gold nebo Game Pass Ultimate. První hra, For the King, bude k dispozici od 1. do 28. února, zatímco Guts N Goals bude k dispozici od 16. února do 15. března.

For The King kombinuje prvky strategických RPG a roguelike her v náročném dobrodružství. Hráči se vydávají na cestu s cílem zachránit království, které se nachází v chaosu. V této hře bude důležité plánovat a koordinovat své akce s ostatními členy skupiny, abyste dosáhli svého cíle.

Guts ‚N Goals zase přináší neobvyklý fotbalový zážitek s jedinečnou mechanikou. Hráči se utkají na mnoha netradičních stadionech a budou se snažit vyhrát zápasy s cílem stát se nejlepším týmem na světě. Tento netradiční přístup k fotbalovým hrám přináší novou dimenzi do světa sportovních her a nabízí zábavný způsob, jak se vyřádit a zároveň se zlepšovat ve sportovních dovednostech.

Co se týká předplatného Game Pass, do předběžného přístupu (Game Preview) vstoupila rychlá akční sci-fi střílečka Roboquest. Poslední lednový den obohatí předplatné také „středověká“ strategie Inkulinati.

Co říkáte na výše zmíněný výběr her? Na jakou hru se v letošním roce nejvíce těšíte? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář