Právě si prohlížíte Gamescom v podobě jak ho známe?
Image Gamescom

Gamescom v podobě jak ho známe?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Tak jako každý rok, i letos se opět pořádá evropský herní veletrh Gamescom. Podle všech informací by se mohl konat tak, jak jej známe před koronavirovou situací.

Veletrh po dvou letech proběhne částečné fyzicky a to od 24.8 do 28.8 v Kolíně nad Rýnem, kde se využiji výstavní prostory. Akce byla potvrzena pořadateli a dle jejich slov půjde o hybridní událost. Veletrh totiž proběhne online a částečně i fyzicky.

Veletrh proběhne na výstavišti Koelnmesse, za velmi přísných hygienických podmínek, které se budou odvíjet od nařízení, která Německo tou dobou budou mít. Rozhodně se to ale týká toho, že bude méně stánků,  fronty budou řízený digitálně a také bude menší množství lístků.  Pro představu v roce 2019 veletrh navštívilo skoro půl miliónu lidí.

Letos se Gamescom bude skládat z retro her, cosplay sekce nebo také byznys sekce a mnoho dalších.

Dále organizátoři uvedli, že letos chtějí, aby veletrh měl minimální uhlíkovou stopu a byl tak šetrný s životnímu prostředí a planetě. Letos i do budoucna chtějí uhlíkovou stopu snížit.

Tudíž Gamescom přispěje na větrné elektrárny v Jižní Americe, také návštěvníci veletrhu si budou moci zakoupit tzv. zelený lístek, za který sice připlatí, ale přispějí tím na rozšířeno lesa u bavorského městečka Barout.

Odkaz na oficiální stránky naleznete ZDE.

Napsat komentář