Právě si prohlížíte Gears of War se vrátí v letošním roce. Ale v jiné formě
Foto: gearsofwar.com // GEARS OF WAR 5

Gears of War se vrátí v letošním roce. Ale v jiné formě

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

O Gears of War jsme již delší dobu neslyšeli. Fanoušci série se však mohou v letošním roce těšit na novou karetní hru, která je inspirovaná právě touto sérií. A podle všech dostupných informací bychom se jí mohli dočkat již brzy.

Gears of War karetní hra

Odborníci na deskové a karetní hry ze Steamforged Games oznámili ve svém oficiálním příspěvku na sociální síti Twitteru, že se již brzy dočkáme karetní hry Gears of War. Hra vzniká ve spolupráci s Xboxem a vývojáři ze studia The Coalition.

Plány na karetní hru byly oznámeny již v roce 2020. Nyní se věci daly do pohybu a fanoušci série se tak mohou brzy dočkat fyzické karetní hry. Na oficiálních stránkách BoardGameGeek karetní hru popisují následovně:

„Gears of War: The Card Game nabízí pohlcující způsobu, jak si Gears of War užít ve zcela novém formátu. V této příběhové hře ve stylu kampaně mají rozhodnutí, která učiníte, vážné důsledky na bojišti…

Společnost Steamforged Games již v minulosti pracovala na některých deskových či karetních hrách inspirované herními tituly. Společnost dala vzniknout například deskové hře Dark Souls, Resident Evil či aktuálně velmi populárnímu Elden Ring.

Co si o karetní hře Gears of War myslíte vy? Máte rádi deskové hry? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář