Právě si prohlížíte Ghostrunner 2 se chlubí recenzemi
Foto: ghostrunnergame.com // Ghostrunner 2

Ghostrunner 2 se chlubí recenzemi

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Hra, ktorá vyšla ešte na konci minulého mesiaca teda, sa nedávno pripomenula novým videom. V ňom ukazuje niektoré z pozitívnych recenzií. 

Ghostrunner 2 – pozitivita v ťažké časy gamingu

V súčasnosti zažívame menší rozpad kvality gamingu prevažne vďaka veľkým spoločnostiam, ako napríklad Blizzard. Z toho dôvodu sú menšie tituly a ich kvalita podstatné pre zachovanie pozitívneho ducha v gamingu. Jedným z týchto príkladov je hra Ghostrunner 2, ktorá nás dokázala milo prekvapiť.

Po jednotke tu máme kvalitnejšiu a plynulejšiu hernú akciu z budúcnosti. Pribudlo niekoľko nových mechaník a dopravný prostriedok, ktorý otestuje naše reflexy. Hra je vonku už pár týždňov a má prevažne pozitívne recenzie. Niektoré recenzie boli spomenuté aj vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Môže Vás aj presvedčiť si hru skúsiť ak ste jej ešte nedali šancu.


Hra do budúcna má dostať menšie DLC, ktoré len prehĺbi príbeh hlavnej hry. Ghostrunner 2 si môžete zahrať na PC a na súčasnej generácií herných konzol PlayStation a Xbox.  Hru môžete samozrejme podporiť jej kúpou a otestovať svoje zručnosti a reflexy pretože hra neodpúšťa chyby.

Aké hodnotenie by ste dali Ghostrunner 2 vy? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář