Právě si prohlížíte God of War Ragnarök dostane New Game Plus
Foto: playstation.com

God of War Ragnarök dostane New Game Plus

Na základe žiadostí veľa fanúšikov prichádza do hry režim New Game Plus. Hráči si budú môcť vychutnať God of War Ragnarök ešte raz s extra bonusmi. 

New Game Plus v Ragnarök a podobná politika ako pri God of War 2018

Vyzerá to tak, že God of War developeri postupujú presne rovnako, ako pri predchádzajúcom diely. Režim novej hry plus bol vtedy pridaný neskôr po vydaní hry a dovolil hráčom si hru zahrať ešte raz so všetkými dostupnými vylepšeniami. V prípade najnovšieho dielu Ragnarök sa fanúšikovia môžu tešiť pravdepodobne úplne rovnaký herný režim.

Jeho vydanie je naplánované na jar 2023. Je to dokonalá šanca si hru vychutnať ešte raz a teoreticky si aj otestovať svoje herné schopnosti využitím najvyššej obťažnosti, ktorú hra ponúka. Za odohranie hry na najvyššej úrovni bude pravdepodobne pridaná odmena vo forme štítu, ako to bolo pri GOW 2018 alebo napríklad nový vizuálny variant zbrani. Developeri sľúbili, že priblížia viac informácií tesne pred vydaním aktualizácie.

Zahráte si hru ešte raz v režime New Game Plus? Ako sa vám páčil Ragnarök? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Napsat komentář