Právě si prohlížíte God of War Ragnarök se odkládá na příští rok?
Foto: playstation.com/god-of-war // SONY

God of War Ragnarök se odkládá na příští rok?

Na internetu se objevily nejrůznější spekulace ohledně vydání očekávaného God of War Ragnarök. Zatímco vývojáři ze studia Santa Monica dlouho ubezpečovali o tom, že hra vyjde ještě letos, současné úniky hovoří o vydání hry v prosinci 2022 nebo někdy v roce 2023. 

God of War Ragnarök se odkládá?

Internet je v posledních dnech prošpikovaný různými zvěstmi a spekulacemi o datu vydání God of War Ragnarök. Původní datum vydání stanovený na 30. září se přesunulo v PlayStation Network na 31. prosince.

O odkladu hry hovořil také známý twitterový účet PlayStation Game Size. Odklad hry souvisí podle všech spekulací s vydáním remaku The Last of Us Part 1, který je naplánovaný na začátek září letošního roku.

Ačkoliv spekulace hovořili o vydání hry v posledním čtvrtletí letošního roku, španělský Gamereactor přišel se zajímavým oznámením, že nový God of War se dostane na konzole PlayStation 5 a 4 až někdy v roce 2023.  Odklad byl potvrzen několika evropskými zdroji Gamereactor. Společnost Sony se k datu vydání hry prozatím nevyjádřilo.

Co si o tom myslíte vy? Těšíte se na nový díl God of War? 

Napsat komentář