Právě si prohlížíte God of War: Ragnarök trápí spoilery
Foto: playstation.com // God of War

God of War: Ragnarök trápí spoilery

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

God of War: Ragnarök můžeme považovat za nejvíce očekávanou PlayStation exkluzivitu letošního roku. Jenže ani ta nejočekávanější hra se neobjede bez komplikací.

God of War: Ragnarök trápí spoilery

Asi mezi námi není nikdo, kdo by neznal sérii God of War. Příběh pomsty a utrpení spartského válečníka Kratose, který se později stal bohem, nadchl snad každého milovníka brutálních mlátiček. Je vcelku k neuvěření, že série má 18 let a stále si drží obří popularitu. Za tu dobu si hlavní hrdina prošel a pozabíjel celý řecký panteon, a to včetně jejich hlavních bohů, monster a legend.

Od roku 2018 brouzdá Kratos po severských tundrách a řekách, kde opět čelí útokům místního panteonů bohů. Ale tentokrát není Kratos na cestě sám, jelikož s ním putuje jeho syn Atreus. A už za týden se nám tato dvojka vrátí v plné parádě. Tedy, pro většinu z nás.

Předběžné prodeje a spoilery

Bohužel Ragnarök, nyní čelí docela nepříjemnému problému s fyzickými kopiemi, které se dostaly k některým hráčům předběžně. Vina se přikládá některým prodejcům. Co je ale horšího jsou spoilery, které tito hráči hází na sociální sítě. Některé tyto spoilery jsou tak velké, že popisují i druhou půlku hry, což je docela hrubé a nepříjemné.

To naštvalo i šéfa vývoje a kreativního ředitele studia Sony Santa Monica Coryho Barloga. Ten se na Twiteru omluvil fanouškům a doporučil jim se radši vyhýbat sociálním sítím, aby si nezkazili zážitek. A upřímně to doporučujeme také.

Už jste viděli nějaké spoilery? Těšíte se na nový díl God of War? Podělte se s námi do komentářů. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server Superpařmeni pro více obsahu. God of War: Ragnarök vychází již 9. listopadu na konzole PlayStation 4 a 5.

Napsat komentář