Právě si prohlížíte Gran Turismo 7 je připravené na PS VR2
Foto: gtplanet.net // Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 je připravené na PS VR2

Do populárnej závodnej hry Gran Turismo 7 prichádza aktualizácia podporujúca prichádzajúcu súpravu PS VR2, PS5 konzolu a ďalšie špeciálne úpravy pre hru. 

PS VR2: Nový level jízdy v Gran Turismo 7

V bezplatnej aktualizácií s číslom 1.29 bude do hry pridaná podpora nového PS VR2 systému. Hra bude podporovať všetky módy vo virtuálnej realite okrem spilt screen módu. „GT7 naplno využíva funkcie novej generácie PS VR2 — využívajúc špeciálne optimalizované mapovanie tónov HDR, ako aj vylepšené vykresľovanie pomocou funkcie sledovania očí (technológia, ktorá vykresľuje oblasti obrazovky, na ktoré sa prehrávač priamo pozerá vo vysokom rozlíšení) a dynamickú podporu 3D zvuku, hráči zažijú úplne nová dimenzia vysoko pohlcujúcej hrateľnosti.“ napísal Ken Chan zo sony prostredníctvom svojho blogu.

Okrem pridaného VR módu je pridaná funkcia AI pretekárskeho agenta. Volá sa GT Sophy a už dokázala poraziť niekoľko ľudských hráčov. Preteky Sophy sú v stále v režime testovania a sú dostupné od 21. 2 do konca buducého mesiaca. Developeri stále pracujú na vylepšení a zdokonalení Sophy ako AI.

Prostredníctvom aktualizácie budú dostupné napriklad aj nové autá a mapy. Oficiálne video si môžete pozrieť prostredníctvom odkazu nižšie.

Tešíte sa na novú virtuálnu realitu od Sony? Váš názor na sériu Gran Turismo? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář