Právě si prohlížíte GTA 6 má podle insidera vyjít již v roce 2024
Foto: gtabase.com // Zdroj: insider-gaming.com

GTA 6 má podle insidera vyjít již v roce 2024

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po dlouhém čekání se opět objevily nové zprávy ohledně vydání GTA 6, které by podle známého leakera mělo dorazit již v příštím roce.

Grand Theft Auto VI v roce 2024?

Všichni milovníci Grand Theft Auto netrpělivě očekávají další díl této oblíbené herní série. Pro mnoho z nich je to jen otázka času, kdy se Rockstar Games rozhodne oznámit vydání GTA 6.

Podle nedávných zpráv by mělo být GTA 6 vydáno již v roce 2024. Se zprávou přišel leaker Tez2 na fóru GTA. Zprávu dále porovnával známý herní insider Tom Henderson, který uvedl, že by tomu tak skutečně mohlo být, jen trochu později.

Mé zdroje uvedly, že Grand Theft Auto 6 už nějakou dobu usiluje o datum vydání v roce 2024, ale spekulace a dřívější plány odhalení/vydání her jako GTA 5 a Red Dead Redemption 2 naznačují, že hra bude odložena až do roku 2025

Tom Henderson ve svém příspěvku na portálu Insider Gaming zmiňuje, že šestý díl Grand Theft Auto místo roku 2024 vyjde spíše až na jaře 2025. Vývojáři z Rockstar Games oficiální datum vydání zatím neoznámili, nezbývá než nějakou dobu ještě čekat. Zůstává tedy otázkou, zda se tyto spekulace ukážou jako pravdivé.

Těšíte se na GTA 6? Jaký je váš nejoblíbenější díl této série? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář