Právě si prohlížíte Hardwarové požadavky Dead Island 2 odhaleny
Foto: deadisland.com // Dead Island 2

Hardwarové požadavky Dead Island 2 odhaleny

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Dlouho očekáváný a vyvíjený Dead Island 2 se pomalu blíží a tak vývojáři poodhalují poslední informace, které přitáhne a informuje hráče.

Hardwarové požadavky na hraní Dead Island 2

Už za týden se na naše počítače a konzole konečně dostane nový Dead Island. S blížícím se datem vydání nám vývojáři z britského studia Dambuster stále více odhalují informací a ukázek ze svého titulu. Společně s tím také vypustili hardwarové požadavky pro PC verzi, která vyjde 21. dubna tohoto roku. Zůstává však otázka: Budou naše herní stroje schopné tuto náročnou hru utáhnout?

Hardwarové požadavky

Hra si vyžádá pořádnou dávku operační paměti, výkonný procesor a grafickou kartu. Na minimální požadavky bude potřeba mít alespoň 4-jádrový procesor 7. generace řady Intel (např. Intel Core i7-7700HQ) nebo 8-jádrový procesor ze stáje AMD (např. AMD FX-9590). Pro optimální chod hry je ale nutné mít alespoň 8-jádrový procesor 9. generace Intelu (např. Intel Core i9-9900K) nebo 6-jádrový procesor 5. generace řady Ryzen od AMD (např. AMD Ryzen 5 5600X).

Hra si vyžádá minimálně 10 GB RAM a pro optimální chod je potřeba alespoň 16 GB. To samé platí pro grafickou kartu. Studio Dambuster uvádí například 6GB kartu GeForce GTX 1060 od Nvidie nebo 8 GB kartu Radeon RX 480 od AMD pro minimální požadavky a pro optimální výkon doporučuje 8GB kartu MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING od Nvidie a kartu Radeon RX 6600 od AMD.

Hardw
Zdroj: deadisland.com

Další novinky o Dead Island 2

V příspěvku se dozvíme i mnoho dalších zajímavostí týkajících se samotné hry. Například se nám potvrdí, že Dead Island 2 nebude podporovat cross-play mezi jednotlivými platformami, ale bude umožňovat hraní napříč generacemi konzolí. Hra bude mít také kooperaci pro až 3 hráče, o které se tvůrci brzy více rozepíšou.

Dead Island 2 vyjde 21. dubna na PC (Epic Games) a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Máte PC na rozjetí? Jak se na hru těšíte? Napište nám to do komentářů nebo na náš oficiální Discord Superpařmenů.

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Tomas

    Můj notebook není připraven ale nikde se nepíše nic o krizi inflace to je zajímavý když se všechno zdražuje a PC obzvlášť ale amíci kteří jsou z velkých měst tak na to peníze mají nebo to mají třeba zadarmo. No jo to je ta česká a slovenská republika jako Amerika v Evropě.

Napsat komentář