Právě si prohlížíte Hearthstone: Masters Tour: Voyage to Sunken City
Foto: blizzard.com // Hearthstone

Hearthstone: Masters Tour: Voyage to Sunken City

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / PC
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Mezi 29. dubnem a 1. květnem proběhl v pořadí už třetí a poslední Hearthstone Masters Tour, tentokrát s expanzí Voyage to Sunken City.

Hearthstone: Třetí Masters Tour v tomto roce

V probíhající sezóně Master Tour, se hráči mohli zúčastnit již třetího a posledního turnaje tento rok. Nehrálo se jen o finanční odměnu, ale i o kvalifikaci na Summer Championship a Hearthstone Grandmasters: Last Call, kdy se oba tyto turnaje budou hrát během tohoto roku.

Více jak 400 hráčů ze 40 zemí bojovalo o odměny ve výši 250 000 dolarů. Zároveň to byl první Master Tour po vydání expanze Voyage to Sunken City a rotaci Standardu, kdy se hra vybalancovala jen pár dní předtím. I díky tomu mohli hráči překvapit své soupeře něčím nečekaným.

V expanzi Voyage to Sunken City se nám představil nový herní mechanismus Colossal a s ním přišlo množství karet s typem bytostí Naga. Díky tomu dominoval Druid právě v kombinaci s Naga bytostmi a Guffem.

Nejlepších 16

Hearthstone Masters Tour: Voyage to the Sunken City začal svůj první den 29. dubna. Každý zúčastněný hrál se čtyřmi balíčky a čtyřmi třídami, kdy hry byly nastaveny na tři vítězné. Tady už se ukázala kvalita hráčů, jelikož až na jeden zápas, žádný ze zápasů neskončil čistě 3:0. Mezi postupující se dostali Orange, Habugabu, VK.msbc, Sabito, Leta, FaceOff, Cursed a posesi.

Nejlepších 8

Všech osm hráčů bylo velmi dobrých a napětí ve hrách bylo velké. Však tři ze čtyř zápasů skončilo 3:2, takže se bojovalo až do poslední hry. Všichni hráči si byli v podstatě rovni, ale mohli postoupit jen čtyři: Orange, VK.msbc, FaceOff a Cursed.

Semifinále

Orange vs VK.msbc. FaceOff vs Cursed. V semifinále už jako hráč můžeš cítit tu chuť vítězství, ale také to znamená ty nejtěžší zápasy. VK.msbc porazil Orange 3:1 pomocí Boar Priesta, Naga Ping Mage a Naga Demon Huntera.

Cursed porazil FaceOff-a také 3:1 a to s balíčky Mecha Mage, Beast Druida a Face Huntera.

Finále Heartstone Masters Tour: Voyage to Sunken City

Ve finále divák očekává těžkou bitvu a rozhodný poslední zápas za stavu 2:2. Ovšem tady tomu tak nebylo. VK.msbc předvedl finálovou jízdu, svému soupeři nedal žádnou šanci a smetl řeckého Cursed-a 3:0.

Hra 1

V první hře vytáhl VK.msbc Control Warriora proti Face Hunterovi. Ze začátku se zdálo, že Cursed může vyhrát, díky jeho agresivnímu startu. Vk.msbc se však nevzdal, čistil soupeřův stůl a přidával si brnění. Když takhle pokračoval několik kol, Cursed se už nedokázal vschopit a zápas vzdal.

Hra 2

Zajímavý souboj mezi Naga Demon Hunterem a Beast Druidem. VK.msbc-eho Hunter znovu čistil soupeřův stůl a ve čtvrtém kole vyložil Drek’Thara, který mu vytáhl dva Pufferfist miniony. Poté už jen útočil s hrdinou a Cursed ztratil i druhou hru.

Hra 3

Zdálo se, že vedení 2:0 už bude dostatečné, ale Cursed chtěl ještě zabojovat. Vytáhl svého Naga Demon Huntera proti Naga Ping Mágovi. Podařilo se mu stáhnout soupeřovi životy na polovinu, ale když VK.msbc začal pomocí Lifestealu obnovovat svoje životy a nakonec Curseda dorazil i ve třetím zápase.

Vítězem se tedy stal VK.msbc z Číny a týmu Victory Key E-Club, když porazil 3:0 řeckého hráče Cursed z Team Phantasma.

Napsat komentář